Капман Холдинг АД
Технически сътрудник
София
full-time

София full-time

About us

Капман АД е един от водещите инвестиционни посредници на Българския капиталов пазар. Дружеството е учредено в края на 1996 г. в гр.София и има пълен лиценз от Комисия за Финансов Надзор, даващ му право да оперира като инвестиционен посредник .

Responsibilities

Търси да назначи стриктен, мотивиран и отговорен човек на позицията Технически сътрудник.
ИЗИСКВАНИЯ ЗА ДЛЪЖНОСТТА:
ОСНОВНИ ФУНКЦИИ И ЗАДЪЛЖЕНИЯ.
• Опит в изготвяне на кореспонденция и други документи.
• Координиране на информационния поток между служители, клиенти и управителя.
• Създаване на работни приоритети и осигуряване на стриктно спазване на всички срокове и процедури при изпълнение на задачите.
ОБРАЗОВАТЕЛНО-КВАЛИФИКАЦИОННА СТЕПЕН:
• Завършено висше образование;
• Владеене на английски език;
• Познаване на ИТ инструменти, а именно инструментите на Microsoft Office (Word, Excel, Power Point и Outlook), както и за предпочитане на електронна система за управление на документи

С предимство ще се разглеждат кандидатури на лица с познания за капиталовите пазари.
Ако смятате, че сте идеалният кандидат за тази позиция, не се колебайте да кандидатствате.

We offer

Предлагаме отлични условия на работа и стимулиращо заплащане.
С одобрения кандидат ще бъде сключен договор с "КАПМАН ХОЛДИНГ" АД.

Contact Information

Phone: 0885880418

ITCD 2024 Employers