Силвър Стар
Техник, механик за сервиз товарни автомобили Mercedes-Benz (стаж)
гр. София
стаж на непълно работно време

гр. София стаж на непълно работно време

Силвър Стар Ритейл ЕАД е оторизиран дилър и сервиз на автомобили с марки Mercedes-Benz, Setra и FUSO, а от 2022г. - и на INEOS Grenadier, с локации в София, Пловдив, Варна и Бургас. В ролята си на такъв, обявяваме стажантска програма за практическо обучение и развитие на студенти.

Aко искаш да имаш ежедневен досег с едни от най-популярните и желани марки товарни автомобили в света,

ако индустриалните машини са интересни за теб и си мотивиран да се учиш и развиваш,

ако искаш да повишиш своята квалификация в областта на сервизната дейност,

ние те очакваме в екипа на Силвър Стар Ритейл ЕАД, локация София като:
ТЕХНИК, МЕХАНИК ЗА СЕРВИЗ ТОВАРНИ АВТОМОБИЛИ MERCEDES-BENZ (стаж)

Отговорности

Изисквания и необходими умения

• притежаваш диплома за завършено средно техническо образование или си последен курс на обучение в инженерна специалност
• проявяваш интерес към технологията на ремонтните дейности в оторизиран сервиз
• си проактивен и умееш да работиш в екип
• се стремиш да натрупаш реален практически опит, докосвайки се до най-новите международни стандарти за работа при сервизиране на лекотоварни и товарни автомобили

Като предимство при подбора по документи ще се счита владеене на английски и/или немски език и шофьорска книжка.

Ние Ви предлагаме

• да бъдеш обучен от сертифицирани/квалифицирани ментори за всички роли в сервиз лекотоварни и товарни автомобили Mercedes-Benz, Setra и FUSO
• да се докоснеш до световни, ноу-хау стандарти в сервизната дейност в нов, изключително модерен продажбено-сервизен комплекс
• да те включим в различни специализирани обучения
• да работиш със специализирани софтуерни продукти, вкл. софтуер за диагностика на производителя
• да получиш възможност за развитие в компанията в зависимост от демонстрирания потенциал

При успешно представяне по време на стажантската програма - опция за дългосрочна заетост.

Локация: гр. София, ул. Челопешко шосе 52
Продължителност на програмата: 6 месеца; 25 - 30 ч/седмично
Начало: м. Май 2024г.
Заплащане: ДА, трудов договор

Ако предложението представлява интерес за Вас, моля изпратете своята автобиография на български език на електронна поща: careers@silverstar.bg, като посочите референтния номер на позицията (CV_Sf_2024), за която кандидатствате. Моля да включите в автобиографията си информация относно: име и фамилия; телефонен номер; имейл адрес; данни за професионален опит; данни за образование и обучение; лични умения; говорими езици; комуникационни, организационни, управленски, професионални и други умения; данни за правоспособност за управление на МПС – ако е посочено в обявата.

Молим да не включвате други лични данни в автобиографията си.

Осъществяваме връзка само с одобрените по документи кандидати.

Подадените от Вас лични данни ще се съхраняват и обработват за срок от 6 месеца след приключване на кампанията, освен ако не сте дали съгласие тези данни да се обработват за по-дълъг срок.

Конфиденциалността на личните Ви данни е гарантирана. Вашите лични данни ще се обработват за целите на процедурата по подбор на персонал от „Силвър Стар Ритейл“ ЕАД, действащо в качеството на администратор на лични данни, при спазване на действащото законодателство за защита на личните данни. Допълнителна информация, която сме длъжни да Ви предоставим, ще откриете в профила на дружеството или на: Политика за защита на лични данни.
ITCD 2024 Employers