HRS Bulgaria
Техник на селскостопански машини
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Ние сме отдадени винаги да свързваме нашите кандидати с подходящата за тях работа. Вие не сте изключение!

За наш клиент търсим да назначим:

Основни изисквания:

Средно техническо образование;
Опит с ремонта и поддръжката на селскостопански или големи строителни машини;
Умение за работа с техническа документация;
Английски, немски или руски език на работно ниво /четене/;
Концентрация и внимание към детайлите;

Основни отговорности:

Осъществява превантивна поддръжка съгласно програма за поддръжка (определено време за превантивна поддръжка на оборудването) и според плана за превантивна поддръжка.
Ремонтира оборудване /машини/ в случай на повреди;
Извършва първоначален анализ на повредите и информира инженерите в отдел "Поддръжка" за възникналите повреди и възможните причини.

Компанията предлага:

Трудов договор с пълни осигуровки;
Редовна смяна от понеделник до петък;
Служебен автомобил и телефон;
Социални придобивки.
Обучение на работното място.

При проявен интерес, моля, изпратете Вашата автобиография!

Само предварително одобрени кандидати ще бъдат поканени на интервю.

HRS Recruitment Services Bulgaria притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с №2525 от 26.04.2018г.

ITCD 2024 Employers