Комюникейшън Консултинг ООД
Техник, телекомуникации
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Предвид динамиката на бизнеса, Комюникейшън Консултинг ООД разширява екипа си и търси подходящият кандидат за позиция: "Техник, телекомуникации"

Отговорности

• активация и инсталация на услуги в на Комюникейшън Консултинг ООД
• отстраняване на възникнали аварии
• Спазване на план график за изпълнение на задачите;
• осигуряване на високо ниво на клиентско обслужване
• спазване на установените процедури за работа

Изисквания и необходими умения

• желанието да сте полезен на клиентите си

• инициативност

• дисциплина за спазване на срокове, процедури и правила
• умение и желание да взаимодействате добре с колегите си и да допринасяте за приятна работна атмосфера
• имате завършено Средно образование
• свидетелство за управление на МПС, категория B

Ние Ви предлагаме

• Допълнителни бонуси;

• Целогодишна и дългосрочна заетост:
• Трудово договор, социални и здравни осигуровки:
• Платен годишен отпуск
• Въвеждащо обучение;
• Работа в млад и амбициозен екип;

Информация за контакт

Телефон: +359890219145

ITCD 2024 Employers