Суперлинк Салюшън ЕООД
Технолог на плоско плетачна машина
София

София длъжност на пълно работно време

За нас

„Суперлинк Салюшън“ ЕООД е развиваща се компания с професионален екип от мотивирани хора, с дългогодишен опит в производството на всички видове модни плетива и аксесоари.

Във връзка с разрастване на дейността и разширяване на екипа, търсим мотивиран професионалист за нашето чисто ново мострено и производствено звено в град София.

Отговорности

Основни задължения:

• Програмиране и опериране на плоска плетачна машина STOLL
• Създаване на физически мостри по задание
• Оптимизиране и модифициране на програми за плетене
• Цялостна подготовка за производството на плетена продукция
• Мониториране и подпомагане фазата на развитие на плетени колекции
• Мониториране и подпомагане фазата на ефективно серийно производството

Основни изисквания:

• Опит в програмирането на плетачна машина STOLL /с програма М1 Plus/, най-малко 2 години - задължително условие
• Отлични познания относно суровините/прежди/ и производствения процес на плетива
• Познаване на технологичния процес и операции в производството на плетива
• Готовност за спазване на зададени критерии, гарантиращи отлично качество на производството
• Отговорност и лоялност
• Внимание към детайла
• Английски език – предимство

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:

• Работа в бързоразвиваща се компания, изцяло експортно ориентирана с пазари в САЩ, Великобритания и Европейския съюз
• Програма за развитие и усъвършенстване на професионални умения; обучения
• Динамична работна среда и интересни проекти
• Възможност за развитие
• Позитивен и сплотен екип от професионалисти
• Стимулиращо трудово възнаграждение

Информация за контакт

Телефон: 359899331544

ITCD 2024 Employers