Уеб маркетинг специалист с румънски език
София

София длъжност на пълно работно време

Създадена през 1992г., компанията Артек 92 е специализирана в производството на спално бельо за дома, лидер на българския пазар по отношение на артикули домашен текстил под собствена търговска марка. Днес във фирмата работят над 50 служителя имащи страстта да създават уникални колекции.
За нас спалното бельо е платно, върху което се изразяваме свободно според нашите вдъхновения. Нашите ангажименти за качество, устойчивост, социална и екологична отговорност вдъхновяват всяко наше действие. През 2012 г. фирмата създава и патентова своята търговска марка DILIOS, поставяйки човешките взаимоотношения в основата на този проект.
Поради планирано разширяване на онлайн канала за продажби извън страната, Артек 92 търси да наеме мотивиран и отговорен служител, който да се присъедини към екипа ни.
Интегрирани в отдела за Онлайн продажби и под отговорността на Мениджъра за Онлайн продажбите, вашата цел е да откриете, разработите и генерирате трафик на онлайн платформата DILIOS.ro на пазара в Румъния. Ако желаете да имате свободата да развивате своите идеи и проекти, да поемата нови предизвикателства, да сте част от динамична среда и да сте заобиколени от позитивни и мотивирани хора, Артек 92 ООД е отлично място за развитие на вашата кариера.

Отговорности

- Одит на настоящата стратегия и определяне на пътна карта.
- Управление на партньорски агенции(SEO, SEA, SMO-оптимизация на социалните медии, партньорски платформи и рекламни агенции): подобряване работата със съществуващите агенции и разработвате нови партньорства.
- Дефиниране и прилагане на стратегия за събиране на потенциални клиенти, за да увеличим нашата клиентска база.
- Дефиниране и изпълнение на локални дигитални кампании.
- Създаване на брифове и поддръжка за създаване на графични дизайни или текстово съдържание, необходимо за доброто представяне на реализираните кампании: банери, мейли, публикации в социални мрежи, целеви страници и др.
- Управление на годишния бюджет за Уебмаркетинг: месечно разпределение, по канали и поддръжка на този бюджет, както и контрол на фактурирането с нашия счетоводен отдел.
- Обработване на дневните поръчки в административния панел на сайта и работа с ERP системата
- Комуникация с клиенти на румънски език по имейл.
- Превод на текстове от български на румънски, свързани с актуализацията на сайта
- Листване на продукти в онлайн платформата
- Редовно отчитане и мониторинг

Изисквания и необходими умения

- Висше образование - по дигитален маркетинг или електронна търговия. Опит в агенция или с рекламодател в електронната търговия ще бъде предимство.
- Отлично владеене на Румънски език - както писмено така и говоримо ( C1 или C2)
- Добро владеене на английски език е предпоставка за позицията – ниво на владеене B1, B2
- Отлични компютърни умения
- Опит в областта на онлайн търговията
- Любопитен, ориентиран към електронния бизнес, проактивен
- Отлични комуникативни умения и способност за работа в екип.

Качества:
- Добра методология в управлението на проекти
- Гъвкавост и умения за слушане
- Интерес към новите технологии и техните предизвикателства
- Любопитство
- Автономия

Ние Ви предлагаме

- Постоянен трудов договор с пълно осигуряване.
- Конкурентно възнаграждение с фиксирана база и бонус, обвързан с постигнати KPI
- Годишен бонус
- Допълнителен социален пакет
- ваучери за храна
- допълнително здравно осигуряване за сметка на компанията
- Работно време: 8-часов работен ден
- Платен годишен отпуск 22 дни.
- Работа в позитивен и мотивиран екип
- Приятна работна атмосфера
- Начална дата: от май 2024г.

Информация за контакт

Телефон: +359889544359

ITCD 2024 Employers