Управител на магазин, гр. Бургас
Бургас

Бургас длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

За свой представителен магазин Telenor търси високо мотивирани и ориентирани към постижения кандидати, които искат да посрещнат предизвикателствата на позицията:

УПРАВИТЕЛ НА МАГАЗИН

гр. Бургас

Отговорности:

• Отговаря за цялостната организация на работата и управлението на магазина
• Развива мрежата от клиенти на Telenor
• Контролира професионалното поведение на служителите и постигането на поставените цели
• Формира работен график и следи за неговото изпълнение
• Следи за изрядното попълване на счетоводните документи и гаранционните карти
• Отговаря за приемането на стоката, както и за добрия й търговски вид
• Носи материална отговорност за стоковата наличност в магазина

Изисквания:

• Доказан търговски опит в компанията
• Добро работно ниво на английски език
• Компютърна грамотност (MS Office и Internet)
• Висока мотивация, адаптивност и ориентация към динамична работа
• Отлични организационни и комуникативни умения
• Висока ориентация към резултатите
• Умения за приоритизиране и организираност

ITCD 2024 Employers