Застрахователен посредник
София

София длъжност на пълно работно време

Dynamic Talent Management е бързоразвиваща се компания със специален фокус върху аутсорснатия HR.

Нашият стремеж е да намерим и удовлетворим както желанието на нашите клиенти, така и да подкрепим Вас като кандидати в адаптацията и развитието Ви на работното място. Истински вярваме, че с общи усилия можем да направим чудеса!

За наши клиенти - компания, в сферата на лицензираните застрахователни услуги, търсим да назначим отговорен, прецизен и позитивен Застрахователен посредник.

Отговорности

• Изготвяне на отчети към застрахователни компании;
• Администриране на издадени полици;
• Изготвяне на оферти и издаване на полици;
• Обслужване на клиенти.

Изисквания и необходими умения

• Образование – завършено Средно/Висше;
• Добри умения с Microsoft Office - Word, Excel;
• Препоръчителен професионален опит – 2г.;

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор и пълни осигуровки;
• Изградена бонусна система;
• Програма за въвеждащо обучение в процеса на работата;
• Позитивна и мотивираща работна среда.

В случай че твоята страст е в общуването с хора, искаш дните ти да бъдат интересни и интензивни, а успехите те вдъхновяват и искаш да покоряваш нови върхове – изпрати ни актуално CV със снимка сега!

Само одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Компанията притежава Лиценз за посредническа дейност по наемане на персонал, издаден от Министерство на труда и социалната политика №3417/13.10.2022

Информация за контакт

Телефон: 0882732728

ITCD 2024 Employers