Здравен асистент
други в чужбина, Великобритания

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време

Топ агенцията във Великобритания за набиране на персонал осигуряващ здравни грижи, обслужващ 270+ старчески дома и хосписи

Отговорности

Търсим да назначим на работа в Англия здравни асистенти и медицински сестри. Не се изисква професионален опит (за здравни асистенти).

Изисквания и необходими умения

- 3 месечен професионален или непрофесионален опит (грижа за роднина/приятел)
- Разговорно ниво на английски език
- Европейско гражданство и желание за работа в Обединеното кралство

Ние Ви предлагаме

- Гарантирана начална заплата започваща от 1425 – 1700 британски лири на месец (в това число не се включват допълнителните часове)
- Отличен финансов пакет, който да Ви помогне с преместването Ви в Англия
- Постоянен договор на пълно работно време
- Възможност за допълнителни часове
- БЕЗПЛАТНО професионално обучение за осигуряване на здравни грижи
- БЕЗПЛАТНО настаняване и храна по време на обучението
- Помощ при отварянето на банкова сметка и издаването на Национален Осигурителен номер
- Организиране на пътуването и настаняването на новата месторабота.