Описание
ИЗДРАВЕ ООД
Обявата е изтекла.
Mагистър-фармацевт / Помощник-фармацевт за с. Мировяне
Аптека в с. Мировяне (на 10 мин от метростанция Обеля) търси да назначи магистър-фармацевт / помощник-фармацевт на непълно работно време. Нашата цел е да предоставяме най-качественото обслужване на пациентите ни, да бъдем модерни и иновативни в решенията за тяхното здраве. Грижата към нашите служители е още един от приоритетите ни и винаги се стараем да им осигурим най-добрите условия за работа. Динамичното развитие на аптеката предоставя отлични възможности за професионална реализация и дава възможности за кариерно израстване.

НАШИТЕ ИЗИСКВАНИЯ:
- Завършено фармацевтично образование;
- Любезно отношение и компетентно консултиране на пациентите;
- Желание за работа в екип;
- Да сте организиран и отговорен човек;
- Да комуникирате свободно с пациенти и клиенти;
- Да имате добра компютърна грамотност (познания по специализиран софтуер ще се считат за предимство);
- Коректност и лоялност;

ОСНОВНИТЕ ВИ ОТГОВОРНОСТИ ЩЕ СА:
- Отпускането на лекарства по лекарско предписание;
- Отпускането на лекарства по НЗОК;
- Консултирането на пациенти и клиентите за ОТС продукти и хранителни добавки;
- Следене на наличности и срокове на годност на продуктите в аптеката;
- Следене за добрия вид на аптеката.

Стаж или опит по специалността НЕ Е задължителен.

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ:
- Приятна работна среда
- Коректно отношение и добро възнаграждение.

Моля, изпратете автобиография и актуална снимка!