Description
Венилин Петров
с. Петково; общ. Елин Пелин
0887434178
Експерт търговска дейност за Елин Пелин
МИМ България АД, българо-италианско дружество, водеща фирма в производството на офис и проектно обзавеждане търси да назначи:

ЕКСПЕРТ ТЪРГОВСКА ДЕЙНОСТ

Изисквания към кандидатите:
• минимум 5 години опит в сферата на търговията (опит в търговията с мебели е предимство)
• владеене на английски език писмено и говоримо
• висше икономическо образование
• успешно завършени специализирани курсове по търговски и комуникативни умения ще се считат за предимство
• работа с Microsoft Office пакет
• правоспособност кат. В

За нас подходящият кандидат за длъжността притежава:
• интерес към новото
• желание за развитие
• отлични комуникационни умения
• целенасоченост и устременост
• ориентираност към резултатите и потребностите на клиентите

Условия на работа:
• пълен работен ден
• постоянно работно място в офиса на фабриката в с. Петково, общ. Елин Пелин - 30 км от храм-паметник „Св. Александър Невски“
• пътува се със служебен транспорт от София и обратно
• За кандидати от други градове фирмата поема заплащане на част от наема за жилище в София или пълния наем в Елин Пелин
• Заплащане по схема на база постигнати резултати и качествени критерии
• Допълнително здравно осигуряване

Основни отговорности:
• Търговско обслужване на съществуващите български и чуждестранни партньори и клиенти (оферти, плащания, доставки, рекламации)
• Развитие на нови клиенти в страната и чужбина
• Представяне на продуктите на компания пред съществуващи и потенциални клиенти
• Проучване и постоянен мониторинг на конкуренцията на вътрешния пазар
• Инициативи, съвместно с експерт маркетинг, свързани с реализирането на рекламни и продажбени кампании за развитието на имиджа на компанията
• Грижа за клиентската удовлетвореност

Документи за кандидатстване:
• Автобиография с актуална снимка
• Мотивационно писмо

Ще се свържем само с одобрените кандидати за преминаване към следващ етап на подбор за позицията.