Description
Joanna Gos
Ludwigstrasse 11
55116 Mainz
Deutschland
0049/1724090521
Шлосер - Заварчик МАГ 135 за Германия
Специалисти-заварчик, шлосер, електротехник
Описание и изисквания:

Ако сте опитен и квалифициран шлосер и/ или заварчик, електротехник с основни познания по немски език и имате професионален опит -
Кандидатствайте при нас!

Stegmann Personaldienstleistung GmbH e една от най-големите фирми за набиране на квалифициран персонал в областта на индустрията,логистиката и производството в Германия с повече от 37 години успешен опит ,която предлага дългосрочна перспектива за работа,атрактивно заплащане и възможности за професионално развитие.

Шлосер- Заварчик (80 свободни работни места) (мъж/жена) Специалисти по заваряване с топим електрод в среда от активен газ (МАГ) заваряване с волфрамов електрод по метода ВИГ хром никел или опит в металообработването за (локомотиви и влакове )
Вие търсите работа?

Заедно с нашия клиент-реномирано предприятие за производство на релсови превозни средства за цехове в Касел и Зиген и Берлин Германия (Kassel, Siegen, Berlin), търсим ангажирани шлосери- заварчици мъже /жени

Специалисти по заваряване с топим електрод в среда от активен газ МАГ заваряване с волфрамов електрод (по метода ВИГ) хром никел.Усъвършенствайте квалификацията си с поемане на нова задача и тръгнете заедно с нас напред.

Ние предлагаме:

• Трудова заетост до края на 2017, с възможност за продължение за 2018
• Твърдо калкулирано възнаграждение съгласно тарифния договор ВАР/DВG( Асоциация на агенциите за наемане на работа в Германия/ Конфедерация на профсъюзите в Германия)
• Разбира се ,Вие ще получавате предвидените по този договор плащания , като например,коледно възнаграждение и пари за отпуска,добавки за работа на смени и браншови надбавки
• 13 -15 евро бруто/час +около 250 евро нето за пътни разходи за месец ,квартира ще ви бъде бъде предоставена и платена от фирмата.
• Автоматично повишаване на работното ви възнаграждение както следва : 6 седмици-13,24евро/ 3 месеца- 13,81 евро , 5 месеца -14,96евро
(Първото увеличение ще стане още след първите 4 седмици работа)
• При необходимост ще ви бъдат предложени възможности за безплатно повишаване на квалификацията
• Български гражданин в качеството на лице за контакт в Германия.

При нашия клиент Вие ще очаквате освен това:
• Интересни задачи
• Колегиална атмосфера и добре обзаведено помещение за почивки
• Безплатни напитки
• Удобно пътуване до работното място с обществен транспорт
• Събота и неделя –не се работи

Във вашите задължения влиза следното :
• опит в металообработването за (локомотиви и влакове )
• Монтаж и заварка на големи строителни възли
• Изпълнение на сложни монтажни и заваръчни работи върху строителни инструкции и подземни конструкции
• Изправяне в студено или горещо състояние
• Разрязване по размери ,напасване на строителни конструкции
• Прихващане и фиксиране на стрителни възли
• Работа в съответствие с технология на заваръчните работи

Какво се очаква от Вас:
• Завършено професионално образование желателно в областта със стоманени и метални конструкции
• Добри умения за работа с технологична документация
• Действителни документи за правоспособност на заварчик са предимство,повторна атестация е възможна
• Мотивация за работа ,надеждност и добросъвестност
• Готовност за работа на две смени
• Владеене на Немски език е предимство,преводач/бригадир ще бъде предоставен на работното място

Моля изпратете вашите документи (CV и диплома )на немски език чрез бутона "Кандидатстване".