Description
Васил Кузмов
+359 88 66 12 606
Социални асистенти за Швейцария
Фирма "АИС Сървисиз" ООД е лицензиран лидер на пазара на труда, който предлага работа за социални асистенти в Швейцария.
Основният предмет на дейност е посредничество при набиране на квалифициран персонал, както и при специализирани услуги от Българския пазар за Европейския съюз.

"АИС Сървисиз" ООД търси да назначи:

СОЦИАЛНИ АСИСТЕНТИ

Изисквания към кандидатите за длъжността:

- Немски език – ниво: В1-В2 (много добри езикови познания);
- Опит в обгрижването на възрастни хора;
- Сертификат за социален асистент (препоръчително).

Задължения:

- Грижа за болния, без медицинска част;
- Поддържане на домакинството.

Ние предлагаме:

- Cигурно и дългосрочно работно място в Швейцария – до 6 месеца;
- Трудов договор към швейцарския „Pflegedienst“;
- Здравно и социално осигуряване в Швейцария;
- Поети пътни разходи от София до работното място в Швейцария;
- Заплащане: от 2.000,00 EUR - нето;
- Осигурени място за спане и храна при обгрижваното лице;

Начини на кандидастване:

Моля, подайте своята автобиография на немски език с актуална снимка чрез бутона "Кандидатстване".
Документите ще бъдат разглеждани при строга конфиденциалност!

В рамките на 3 работни дни ще се свържем с Вас, за да Ви уведомим за час за провеждане на интервю.

За повече информация:

+359 88 661 2606
+359 88 663 3050
+359 2 427 10 11