Description
Лилия Крумова
София 1766, Младост 4, Бизнес Парк София, сгр. 4, Партер
0882651809
Консултант за обслужване на клиенти с френски език
Изи Консулт залага на качество и иновации на българския пазар за решения за човешките ресурси с безкомпромисно признание от 2004 година насам. През годините сме натрупали задълбочено познание във всякакъв тип бизнес в цялата страна.

Клиентът ни, международна компания, на пазара вече повече от 40 години в над 25 държави, е глобален доставчик на висококачествени бизнес услуги и фокусиран върху подобряване на бизнес резултатите.

"Изкуството на комуникацията е езикът на лидерството."
- Джеймс Хюмс

Отговорности към позицията:

- Ефективно комуникиране с клиенти, колеги, помощен персонал и мениджмънт;
- Обработка на клиентски запитвания и искания;
- Спазване на клиентската политика и процедурите по сигурността;
- Промотиране на компанията, предлаганите услуги и продукти;
- Подпомагане на мениджъри с цел общия просперитет на екипа и компанията;
- Обработване на фирмена информация.

Нашите изисквания:

- Много добро владеене на френски език (C1);
- Владеене на английски език ще се смята като предимство;
- Ефективни междуличностни и комуникационни имения с ясна дикция;
- Способност за бързо и лесно решение на възникналите затруднения на клиента;
- Умение за слушане и разбиране;
- Учтиво поведение и отношение по време на комуникацията;
- Добро око за детайлите;
- Да сте гъвкави, целенасочени и мотивирани за работа.

Какво предлагаме ние:

- Конкурентно заплащане;
- Бонусна система;
- Леснодостъпна локация в топ бизнес сгради в София;
- Провеждане на обучителни сесии за повишаване на уменията и знанията Ви;
- Ведра, мултикултурна и забавна работна атмосфера, с колеги, специалисти в сферата;
- Възможност за кариерно развитие и израстване.

Ако смятате, че сте комуникативна личност, нетърпелива за нови предизвикателства, изпратете ни автобиография чрез бутона "Кандидатстване".

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018г.