Description
Диана Захариева
гр.Варна бул."Вл.Варненчик" №275 А
052/571930
Специалист продажби външни пазари, Варна
ЕЛДОМИНВЕСТ ООД е с 30 годишен опит в производството и търговията с електродомакински и газови уреди.
Дружеството е утвърден Европейски производител на икономични и енергийно ефективни проточни и акумулиращи бойлери, готварски печки, плотове за вграждане,панелни конвектори и др.
Във връзка с разширяване дейността на дружеството търсим специалист продажби външни пазари.
Успешният кандидат ще се присъедини към екип, който непрекъснато анализира международните пазари, осъществява нови контакти и поддържа съществуващи с чуждестранни партньори, с цел увеличаване продажбите на дружеството.

Отговорности:
- извършва дейности по идентифициране на потенциалните възможности за разширяване продажбите на фирмата на чужди пазари;
- извършва проучвания на целеви пазари;
- оферира и договаря продукти, вкл.търговски условия, технически спецификации и др.
- изготвя и поддържа база данни с потенциални фирмени клиенти и води активна кореспонденция с тях.

Изисквания към кандидатите:
- висше икономическо или техническо образование;
- отличен английски език- писмено и говоримо;
- втори западен или руски език е предимство;
- минимум 2 години търговски опит;
- опит в продажбите на бавнооборотни стоки е предимство;
- отлични комуникативни умения, умения за работа в екип, отговорен и организиран;

Ние предлагаме:
- интересна работа в млад и динамичен екип;
- фирмено обучение;
- стимулиращо възнаграждение, обвързано с постигнатите резултати;

Ако това предложение представлява интерес за Вас, моля изпратете автобиография, мотивационно писмо и актуална снимка онлайн или на адрес: град Варна 9009, бул.”Владислав Варненчик” 275 А.