Описание
Обявата е изтекла.
Координатор в Съпорт център “Връзки с немскоговорящи клиенти”
Ние сме българска консултантска компания, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси. Работата ни се основава на разрешение № 229 от 23.08.2004г. за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, издадено от Министерство на труда и социалната политика.

За наш клиент, който иска да разшири дейността си на българския пазар, търсим да наемем:

Основните Ви задължения ще включват:

• Приемане на запитвания от страна на клиентите (на немски език);
• Осигуряване на адекватна и своевременна техническа помощ по телефон или чрез e-mail;
• Пренасочване на обажданията, които не могат да се разрешат на локално ниво;
• Изготвяне на отчети, свързани с ежедневната дейност;
• Бързо и ефективно обработване на поставените задачи;
• Записване на данните от проведените разговори в специализирана компютърна база данни.

Основните изисквания за позицията са:

• Отлично владеене на Немски език;
• Компютърна грамотност;
• Отлични комуникативни умения;
• Умения за управление на времето;
• Доброто владеене на английски език е предимство;
• Предишен опит в разрешаването на софтуерни и/или хардуерни проблеми също ще бъде считан за предимство.

Ние Ви предлагаме:

• Много добро стартово възнаграждение;
• Входящо техническо обучение;
• Отлична възможност за професионална реализация;
• Коректно отношение и отлични условия на труд;
• Приятна работна атмосфера в динамичен и отзивчив екип от специалисти.

Ако се идентифицирате с изискванията на нашия клиент, можете да кандидатствате за позицията като изпратите актуална автобиография на e-mail –

liliya.elitsina@easyconsultbg.com

Телефон за контакти: 0888 585 003

Всички кандидатури ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност, съгласно ЗЗЛД.

Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 792/ 23.08.2007 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 23.08.2012 г.