JobTiger ® 
Начало информацияБиблиотека
english

Библиотека

JobTiger отново сред студентите

сряда, 21 Октомври 2009
 
 
Стартират есенните срещи със студенти, инициирани от JobTiger с идеята да предоставим повече актуална информация за състоянието на пазара на труда и възможностите за реализация.

Отново ще провокираме нов диалог и няма да повтаряме стари теми.

И както пазарът на труда е много динамичен, така и тревогите, които имат студентите, непрекъснато търпят развитие. И всеки има своята нужда, на която трябва да се отдели специфично внимание.

Както винаги, ще бъдем прями:
  • Ще представим някои от малко известните истини на пазара на труда;
  • Ще поговорим за скритите страни;
  • Ще обсъдим нелицеприятните моменти;
  • Ще поговорим по неудобните теми;
  • Ще ви опишем механизмите, по които се случват нещата;
  • И накрая – ще ви дадем и текущата ситуация на пазара на труда.
И като резултат, ще ви помогнем да разберете пазара и да се справяте по-добре с намирането на работа.

Какво няма да направим?
  • Няма да ви учим как се пише автобиография;
  • Няма да ви учим какво трябва да има в мотивационното писмо;
  • Няма да коментираме какво е успешното държание по време на интервю ...
... освен ако не пожелаете.

JobTiger ще отдели достатъчно време и за най-важното в крайна сметка за един студент – възможностите за неговото професионална реализация и пътищата за добра кариера.

Има много добри ходове, които един студент може да предприеме във връзка с бъдещето си, но има и такива, които могат да му попречат в професионален план. Ясно е, че в момента "спиралата" е завъртяна по такъв начин, че вместо много позиции и малко кандидати са налице много кандидати и малко позиции. При всички положения конкуренцията между търсещите работа непрекъснато се увеличава. И те трябва да бъдат по-внимателни от всякога по отношение на това, което правят за своята кариера. От това напрежението сред кандидатстващите неминуемо нараства, и ние ще ви помогнем да се справите това.

Дългогодишният ни опит ще бъде на разположение на всички студенти, които желаят да поговорим.

Както винаги – отворени сме за разговор и вече очакваме срещите!

Всички са поканени!


Есенните срещи на JobTiger със студенти ще се проведат по следната програма:
  • 27 Октомври - Нов български университет, 15:00ч. Заседателна зала на библиотеката
  • 03 Ноември - Висше транспортно училище "Тодор Каблешков", 14:00ч., зала 2113
  • 03 Ноември - Университет за национално и световно стопанство, 18:30ч., зала 2023
  • 05 ноември - Софийски университет "Св. Климент Охридски", 17.00ч., зала 63, Ректорат
  • 09 Ноември - Колеж по мениджмънт, търговия и маркетинг, 14:00ч., зала ЦПМП  (Дакел център, ет. 4)
  • 10 Ноември - Софийски университет "Св. Климент Охридски", Стопански факултет 16:00ч., 4ти километър, бл. 3, зала 128
  • 12 Ноември - Технически университет - София, 18:30ч., зала 12126
  • 25 Ноември -  Нов български университет, 13:00ч. Малка аула, I корпус (по покана на НБУ за втора среща)






НазадИзпрати на приятел
Личен коментар:
От:
Коментар:
Правила
 
 
JobTiger ®
ИнформацияКонсултантСоциална активностЗа работодателиЗа сайта
 
Обяви за работа Курсове Заплата Календар Библиотека Employer Branding Анкети Автобиографията Мотивационното писмо Интервю за работа Когато получим оферта Препоръки Събития Моята кариера 2012 Национални дни на кариерата Дни на кариерата във ФМИ Стипендия JobTiger Завръщане у дома HR Industry ИТ Олимпиада Портфолио HR среща Цени Реклама За нас Карта Статистика Партньори Общи условия Отзиви Пресинфо Блог
 
FacebookRSS емисии
© 2000-2012 JobTiger. Всички права запазени.