БрайтПойнт ООД
Спедитор
София
От 2000 до 3000 лв.

Спедитор

София длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

BrightPoint е HR агенция за таланти в различни професионални сфери. Ние свързваме топ служители с най-големите компании в различни сектори и вярваме, че добрата кариера спомага за развитието на едно по-успешно общество. Ние сме сигурни, че всеки човек има талант и може да покаже пълния си потенциал, ако попадне в подходяща и лоялна среда. Стремим се да изградим един свят, където хората отиват с усмивка на работа и даваме всичко от себе си за създаването на отговорни и проспериращи общества.

За наш клиент – една от спедиторските компании на българския пазар, търсим опитен Спедитор.

Отговорности

• Отговаря за минимизиране на транспортния разход чрез оптимизиране на транзитното време, анализиране на товарните фактори и параметри и пресмятане на всички разходи, свързани с транспортните дейности;
• Избира транспортни доставчици в съответствие с определени критерии – цена, качество, надеждност, спазване на срокове и др.;
• Управлява последователни транспортни дейности в съответствие с оптимизиране на разходите, намаляване на празното пространство, оптималното събиране и преработване на документи;
• Проследява транспортния процес и информира клиентите си за промени;
• Следи и контролира плащанията на клиентите и фактурите на доставчиците на услуги, според догорените условия;
• Уверява се, че всички поръчки и документи са преработени правилно и навременно;
• Комуникира с останалите членове на екипа относно възникването на проблеми в транспортния процес;
• Поддържа и обновява вътрешната база данни на компанията.

Изисквания и необходими умения

• Висше образование в областта на Логистика, Транспортен мениджмънт, Бизнес мениджмънт;
• Предишен опит на сходна позиция е задължителен – мин. 2-3 години;
• Добро владеене на английски език – писмено и говоримо;
• Внимание към детайли и организираност в работата;
• Добри комуникационни и аналитични умения;
• Умения за работа в екип и под напрежение.

Ние Ви предлагаме

• Възможност за кариерно и личностно развитие;
• Атрактивно възнаграждение и бонусна система;
• Модерна работна среда с екип от доказани професионалисти;
• Възможност за развиване на собствени идеи.