Описание
Фирма ГРУПА ЛИРЕКС
Обявата е изтекла.
Специалист системи за сигурност
Компаниите Лирекс са водещи в областта на информационните и комуникационни технологии. Ние предлагаме консултантски и аутсорсинг услуги, цялостно проектиране, изграждане и поддържане на ИКТ решения и системи.

В момента ние търсим отговорни специалисти с опит, желание за развитие и дългосрочни интереси в областта на съвременните технологии за сигурност, които да се присъединят към екипа ни в гр. София.

Отговорности:
- Поддръжка на системи за сигурност;
- Базови инсталации на системи за сигурност;
- Документиране на инсталации, конфигурации на системи за сигурност.

Изисквания:
- Висше или средно техническо образование - Електроника / електротехника;
- Много добра компютърна грамотност – Microsoft Office(Excel, Word и Outlook), MS Visio, Autocad;
- Опит в инсталирането, конфигурирането и поддържането на системи за контрол на достъп (врати, портали, турникети, бариери, четци, контролери);
- Опит в монтажа на камери, прожектори, захранвания, клавиатури, мултиплексори, преносна среда, медиа конвертори;
- Познаване и използване на комуникационни протоколи за свързване и управление на системи за сигурност;
- Аналитично мислене и умения за решаване на проблеми;
- Умения за работа в екип;
- Комуникативност, инициативност и организираност;
- Ползване на технически английски език;
- Минимум 2 години опит на подобна позиция.

Ние Ви предлагаме:
- Възможност да станете част от високотехнологична българска компания;
- Участие в интересни и предизвикателни проекти;
- Отлични възможности за повишаване на квалификацията и сертификация от водещи производители;
- Възнаграждение, съобразно с пазара и бонуси в съответствие с постигнатите резултати.

Ако нашето предложение представлява интерес за Вас и смятате, че отговаряте на посочените изисквания, моля изпратете автобиография, актуална снимка и мотивационно писмо. Одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Кандидатурите се разглеждат при стриктна конфиденциалност според ЗЗЛД.