Описание
Нейчъръл дентистри ЕООД АИППДП
Обявата е изтекла.
Дентален асистент
Стоматологична практика търси позитивен, енергичен, отговорен дентален асистент, с внимание към детайлите, необходими за прецизната всекидневна работа, както и желание за развитие в сферата.

Вашите отговорности:

Посрещане и изпращане на пациенти;
Асистиране на денталния лекар по време на клинична дейност;
Подготовка и хигиенизиране на кабинета преди и след всеки пациент;
Подготовка и стерилизация на денталните инструменти;
Поддържане на кабинета в изрядно състояние според всички хигиенни норми;
Поддържане и следене за наличност на необходимите стоматологични материали в кабинета и грижа за навременни поръчки;
Комуникация с дентална лаборатория и проследяване на срокове и доставки на протетични случаи на пациенти;
Поддържане на контакт с пациентите и проявяване на отзивчивост към техните нужди;
Професионален опит е предимство;
Владеенето на чужд език (руски, английски) е предимство.

Какво Ви предлагаме:

Трудов договор, в пълно съответствие с действащото трудово законодателство, изпитателен срок - 3 месеца;
Въвеждащо обучение;
Динамична работна среда с висока степен на отговорност;
Добро възнаграждение;
Петдневна работна седмица, 6-8 часов работен ден;
Отлична работна атмосфера и условия на труд.

От кандидатите очакваме:

Гъвкавост, адаптивност, умение за справяне с множество задачи;
Умение за подреждане на документация, ефективно боравене с информация;
Отлични умения за организация на времето и задачите, експедитивност, акуратност и прецизност при изпълнение на служебните задължения;
Умение за работа в екип;
Лоялност и позитивно отношение.

Кандидатстване:

Ако отговаряте на изискванията, ако сте амбициозен и постоянен в усилията си, моля изпратете своето CV, мотивационно писмо и снимка чрез бутона "Кандидатстване".

Само одобрените предварително кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Всички данни, предоставени от Вас, са защитени по смисъла на Закона за защита на личните данни и ще бъдат използвани само и единствено за целите на настоящия подбор.