Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
CNC оператор - Фрезист / CNC Miller
други в чужбина, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност като предприятие, което осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

За един от големите ни клиенти в Белгия, активен в металообработващата индустрия и производството на механични трансмисионни системи, търсим да назначим CNC оператори-Фрезисти, които ще изработват елементи по поръчка със фрезоващи машини.

ИЗИСКВАНИЯ

• Перфектният кандидат трябва да е способен да:
• Определия различните фази на обработката и стойността на настройката (толеранс, положение и състояние на повърхността) за детайл и инструментите
• Монтира и регулира режещите инструменти
• Фиксира и позиционира заготовката и да настройва параметрите (скорост, подаване, транзит, смазване и др.)
• Стартира и наблюдава производството (предварителна продукция, серийно производство и др.)
• Открива неизправности на машината и да прави корекции
• Проверява качеството на произведените парчета
• Програмира на Fanuc или Heidenhaim (A - Y / Z)

Изисквания и необходими умения

ЛИЧНИ КОМПЕТЕНЦИИ

• Мотивация с око към детайла
• Добро отношение и способност да работи както самостоятелно, така и в екип
• Опит с изработване на елементи, по дадени критерий
• Готовност за работа на смени, ако това се изисква от клиента (5.00 - 13.00 / 13.00 - 21.00)
• 5+ години опит на подобна позиция и в програмирането от А до Я на Fanuc или Heidenhaim е задължителno
• Добро владеене на нидерландски, френски или английски език е задължително

Ние Ви предлагаме

НИЕ ПРЕДЛАГАМЕ

• Осигуряване на квартира срещу допълнително заплащане - в единична стая по желание на кандидата
• Заплата (платена седмично) между €1650 - €1850 на месец, след отдръжка за наема. До €2000, ако имате 5+ години опит в програмирането и на подобна позиция
• Възстановяване на транспортните разходи до Белгия
• Възможност за получаване на ваучери за храна,след известен период от време
• Постоянен трудов договор на пълно работно време спрямо белгийското законодателство
• Пълна подкрепа за Вашето установяване

Ако притежавате посочените по-горе умения и мислите, че сте правилния човек за тази позиция, моля, пратете ни Вашето CV на английски език. Ще се радваме да се срещнем с Вас!

Краси-Нур ЕООД ще предложи сключване на трудов договор с одобрените кандидати.

Агенция за временна заетост, Удостоверение No.172/12.10.2016г.