Дистрибутор/търговски представител
гара Яна
От 1000 до 1500 лв.

гара Яна длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Никсен ООД е фирма - производител на хранителни добавки с над 20 годишен опит. Фирмата налага на пазара успешно три търговски марки и над 50 чисти, висококачествени хранителни добавки, достъпни за тези, които се нуждаят от тях в търговската мрежа и в онлайн пространството.

Отговорности

• Проучване на пазара, откриване и набира нови клиенти на фирмата;
• Запазва, поддържа и развива контакти с настоящи клиенти на фирмата, както и база данните за тях;
• Комуникация и посещения на място с настоящите клиенти от базата данни с цел представяне на асортимента на продуктите, предлагани от фирмата, водене на преговори, договаряне на цени и условия, сключване на договори;
• Проучване и анализиране на пазара и конкурентите, идентифициране на пазарните възможности;
• Отговаря за презентирането, промотирането и продажбата на продуктите от продуктовата гама. Следи за поръчка и доставка на продуктите;
• Стреми се да постигне набелязаните обеми и цели за продажба от нови и настоящи клиенти. Постига и изпълнява зададените му ежеседмични и месечни цели.
• Изготвя периодични справки и отчети за извършената дейност.
• Стриктно изпълнява политиките и процедурите във фирмата.

Изисквания и необходими умения

Днес ние търсим нашия „двигател”, който да "изпразва" складовете ни. Ако за теб маркетингът, директните продажби, търговията, преговорите и рекламните кампании са игра, това си Ти!
Изисквания:
• Висше или средно образование;
• Минимум една година професионален опит като търговски представител/дистрибутор на високооборотни продукти за консумация;
• Опит, увереност и самочувствие на специалист в областта на маркетинга, търговията, директните продажби, преговорите и рекламни кампании;
• Позитивизъм, енергичност, упоритост, адаптивност, отлични комуникативни умения, работа в екип;
• Целенасоченост, умения за привличане и задържане на вниманието на този, с който разговаря;
• Креативност и способност да преодолява потенциални възражения;
• Съпричастност, комбинативност и желание за задоволяване на потребностите на клиентите;
• Отвореност към нови идеи и гъвкавост на мисълта;
• Перфекционизъм в работата, желание за работа, професионално развитие и усъвършенстване;
• Коректност, отговорно и професионално отношение и висок морал;
• Наличието на личен автомобил е предимство;
• Интереси в областта на здравословен начин на живот са предимство.

Ние Ви предлагаме

• Професионално развитие в модерно развиваща се фирма, възможност за кариерно развитие.
• Много добро възнаграждение, формирано като сума от основно възнаграждение и допълнително възнаграждение, обвързано с обема на извършените продажби;
• Допълнителна бонусна система;
• Трудов договор и социални осигуровки;
• 6 месечен пробен период;
• Отлична работна среда;
• Коректно отношение;
• Служебен мобилен телефон;
• Допълнителни придобивки.