Embedded Developer в Прага + relocation package
Прага, Чехия
От 3000 до 4000 лв.

Прага, Чехия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Искате да започнете своята кариера в известна и утвърдена компания в сектора на Информационните технологии? Имате нужда от промяна във Вашия настоящ професионален живот? Ние имаме предложение за Вас, благодарение на което ще получите не само страхотна заплата (40 000 – 70 000 CZK в зависимост от Вашия предишен опит), но и relocation package за безпроблемно преместване и начало в Република Чехия.

Не се колебайте и се възползвайте от шанса да започнете добре платена стабилна работа в един от най-прекрасните градове в Европа – Прага.

Отговорности

Търсим способен и мотивиран програмист на вградени системи за интересен проект в областта на промишлената автоматизация. В момента са отворени проекти като:

• разработка на софтуер за процесна автоматизация
• разработка на турбинни контролери
• разработка на контролери за затваряне на асансьорни врати или в железопътната транспортна мрежа
• откриване на механични дефекти на машините въз основа на мониторинг и анализ на физичните величини

Вашата работа ще се състои в:

• архитектурен дизайн и създаване на firmware в C и C++
• тестване на продуктите, след извършване на промени
• управление на версията и сътрудничество с Отдел документация при необходимост от редакции в ръководството за употреба
• участие в създаването на проектна и техническа документация

Изисквания и необходими умения

Какво очакваме от Вас?

• Университетска степен в областта на техниката или подходяща практика в тази сфера
• Умение за програмиране в С и С++
• Професионален опит в разработката на вградени системи
• Основни познания по електроника
• Добро владеене на английски език – ежедневна комуникация
• Сподобност за работа в екип и желание за кариерно развитие в областта

Ние Ви предлагаме

Какво Ви предлагаме ние?

• Стабилна работа със заплата 40 000 – 70 000 CZK в зависимост от Вашия опит
• Relocation package в размер 50 000 CZK + бонус за постъпване на работа 50 000 CZK
• Пет седмици отпуск и гъвкаво работно време
• Сума за консумация в кафетерията на стойност 24 000 CZK/годишно (може да се замени с 8 дни допълнителен отпуск, пенсионна вноска или застраховка живот, или пък да се ползва за развлекателни дейности)
• Намаление за хранене под формата на ваучери за храна или намаление във фирмената кафетерия
• Безсрочен трудов договор с гъвкаво работно време
• Подкрепа за Вашето лично и професионално развитие с възможност за по-нататъшно израстване в компанията

Надяваме се, че нашето предложение Ви е заинтригувало. Изпратете ни Вашата биография на английски език на simona.taseva@manpower.cz, не забравяйте да напишете и телефонен номер. Ще се свържем с Вас и ще обсъдим всички останали подробности.