Еделвейс
под 5 заети служителя Кандидатстване
Готвач
други в България, други в чужбина, Германия

Готвач

други в България, други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

За нас

Ние сме малък колектив, семейна атмосфера
Малък ресторант в квартал Гизинг, малко меню, готвим предимно с пресни продукти, сезонно, регионално.

През седмицата е отворено от 17 часа, през уикенда има и закуска от 10 часа

Отговорности

Търси се главен готвач за ресторант, който да може да работи самостоятелно и да създава меню.

Изисквания и необходими умения

Изисквания към кандидатите:

• Владеене на немски език на средно комуникативно ниво
• Талант и желание за готвене
• Чистота и самодисциплина
- Основни готварски умения
- Комуникативност, ангажираност и работа в екип
• Приготвяне на интернационална кухня

Ние Ви предлагаме

• трудов договор и осигуровки по немското законодателство
• 5 дневна работна седмица
• Заплащане от 1900 до 2600 евро бруто /според опит,професия, квалификация и езикови познания/
• 18 евро НЕТО/ час за неделен работен ден
• 100% надбавка за празничен работен ден
• 13-та заплата, след изтичане на първата година
• Безплатно осигуряване на работно облекло
• 24 дни платен годишен отпуск

Изпратете ни кандидатурата си чрез бутона "Кандидатстване".