МОНТЮПЕ ЕООД
Инженер индустриализация
Русе

Русе длъжност на пълно работно време

Монтюпе ЕООД e част от международна група, лидер в производството на сложни алуминиеви компоненти, предназначени за автомобилната индустрия в световен мащаб. Във връзка с разрастване на производството, компанията търси да назначи за завода си в гр. Русе мотивирани кандидати за длъжността:

Отговорности

Отговорности:
• Контролира инсталирането на ново оборудване от доставчиците и интегрирането му в завода.
• Осигурява усвояване на проектната дефиниция, спецификации и цели в тясна връзка с инженерите на проекти
• Осигурява доброто интегриране на оборудването в общото разположение на завода
• Анализира проектната документация, предавана от инженерите по проекти.
• Осигурява изпълнението на работата в завода, като следи организацията и подготовката на доставчиците преди започване на инсталирането.
• Осигурява за всички дейности да се спазват системите по управление на качеството на компанията.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
• Висше инженерно образование (механика или строително инженерство, инженерни съоръжения или индустриално инженерство)
• Опит при работа със строително оборудване – минимум 2 години
• Опит в проектирането на машинни възли и съоръжения
• Опит на подобна позиция – минимум 2 години
• Компютърни умения: MS Office, Auto Cad / Solid Works; работа с KATIA е предимство
• Английски език на много добро ниво

Компетенции:
• Добре организирана личност, с високо ниво на инициативност
• Високи аналитични умения
• Работа в екип
• Способност за справяне с много задачи.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
• Възможност да станете част от бързоразвиваща се международна компания
• Шанс да развиете и утвърдите професионалните си умения в конкурентна среда
• Работна среда, оборудвана с високотехнологични съоръжения
• Специфично обучение, в зависимост от заеманата длъжност
• Индивидуален бонус в зависимост от представянето
• Възможност за столово хранене
• Осигурен служебен транспорт в рамките на града