Касиер/Продавач – консултанти
Пловдив

Пловдив длъжност на пълно работно време

CTeam е компания за подбор на персонал, част от група компании, предлагащи широка гама от услуги в областта управление на човешкия капитал, комбинираща най-добрите международни практики и познаване на местния пазар.

За наш клиент, голяма верига магазини за хранителни стоки, търсим служители на пълно работно време за позицията:

Отговорности

Обслужване и консултиране на клиентите в търговския обект;
Работа с парични средства и фискални устройства;
Приемане, складиране и зареждане на стоки;
Следене сроковете на годност на предлаганите продукти;
Спазване на вътрешния ред и инструкции за работа.

Изисквания и необходими умения

Завършено средно образование;
Организираност и отговорност към работния процес;
Умения за работа екип в динамична среда;
Усмихната и комуникативна личност;
Предишен опит ще се счита за предимство.

Ние Ви предлагаме

Постоянна заетост и трудов договор;
Въвеждащо обучение и възможност за кариерно развитие;
Работа в динамична среда с екип от професионалисти;
Конкурентно възнаграждение и ваучери за храна.

Ако тази обявя представлява интерес за Вас и вашият профил отговаря напълно на изискванията, можете да ни изпратите вашето CV. Ще се свържем само с одобрените по документи за интервю. Всички кандидати ще бъдат третирани в строга конфиденциалност.

CTeam е лицензиран от Националната агенция по заетостта, лиценз N 1881 / 18.05.2015 г.
Virtual Career Days