Машинист, пътно строителни машини
Димитровград

Димитровград длъжност на пълно работно време

“НЕОХИМ” АД – Димитровград, водещият производител на минерални торове, неорганични химически продукти, с традиции и утвърдени позиции на международния пазар, търси да назначи за отдел „Автологистика“ :

Отговорности

• Обслужва самостоятелно, в съответствие с работната инструкция поверената му машина;
• Извършва товарене на насипни материали и отпадъци, зареждане и почистване на инсталацията за магнезиална добавка;
• Поддържа техническото състояние и външния вид на машините, с които работи.

Изисквания и необходими умения

• Свидетелство за правоспособност за управление на пътно строителни машини(багер, челен товарач, булдозер и др.);
• Средно образование;
• Професионален опит.

Ние Ви предлагаме

• Трудов договор;
• Работа на пълно работно време;
• Въвеждащо обучение;
• Работа в отговорен и професионално доказал се екип

Информация за контакт

Телефон: 0391 65 878, 693