Про Тент Систем ЕООД
Монтажници
София, кв. Илиянци
От 1500 до 2000 лв.

Монтажници

София, кв. Илиянци длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Про Тент Систем ЕООД е производител на слънцезащитни съоръжения и подвижни покривни конструкции за целогодишна употреба.

Отговорности

Монтажници

Изисквания към кандидатите:
- Средно образование;
- Опит в монтажните дейности;
- Шофьорска книжка;
- Умение за работа в екип;

Предимство:
- Опит при монтаж на сенници, конструкции, еталбонд;

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, моля изпратете CV и актуална снимка.

Документите ще бъдат разгледани при пълна конфиденциалност и подлежат на специален режим на защита по смисъла на ЗЗЛД.

Одобрените кандидати ще бъдат поканени на интервю.

Изисквания и необходими умения

Предимство:

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Трудов договор/ Постоянна работа на пълно работно време;
- Много добри условия на труд;
- Работа в перспективен сектор с развитие и растеж.
Virtual Career Days