Oфис сътрудник с немски език / Дигитален маркетинг
Шумен
От 1000 до 1500 лв.

Шумен длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

За нас

ФИРМА: Прогком ООД
се занимава с дигитален маркетинг и разработка на софтуер

Търсим за назначим офис сътрудник с немски, отговарящ за дигиталния маркетинг на фирмата и общи административни задължения.

Отговорности

Работата включва: поддържане на фейсбук страниците и платформите на фирмата, качване на постове във фейсбук и инстаграм.
Работата е много лесна и приятна както и екипът, с който е работи.

Изисквания и необходими умения

Изисквания:
- немски език на високо ниво писмено и говоримо
- висока компютърна грамотност
- добри комуникативни способности

Ние Ви предлагаме

* работа по интересни проекти;
* обучение в сферата на дигиталният маркетинг;
* коректно заплащане и трудово осигуряване;
* Приятелска работна среда;
* Модерен офис;
* Мотивиращо възнаграждение;
* Стандартно работно време.