АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Оператор на машина, прав нож
жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3a

жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3a длъжност на пълно работно време

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България. Инвестициите в съвременни технологии и машини ни позволяват да предлагаме висококачествени полиграфически изделия и затворен цикъл на производство, от печат до различни довършителни операции.

Във връзка с преструктуриране и разрастване на работата в производствена дирекция търсим Оператор на машина, прав нож

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
- Форматиране на хартията;
- Рязане и обрязване на хартията за печат и на отпечатаната хартия;
- Настройва и регулира машината, подменя ножовете;
- Контролира и следи за безпроблемния процес на работа и спазване на качеството съгласно зададената технология;
- Поддържане и профилактика на машината.

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование - с предимство са специалности в областта на полиграфията;
- Опит на подобна или същата длъжност – минимум една година;
- Техническо мислене и технически познания. Желание за обучение;
- Съобразителност и сръчност. Внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Специфично обучение за работа със съвременна полиграфическа машина;
- Възможност за развитие;
- Работа на смени;
- Безсрочен трудов договор съгласно Кодекса на труда.
HRW 2019