АЛИАНС ПРИНТ ЕООД
50 - 300 служителя Кандидатстване
Оператор на тристранен книговезки нож
София
От 1000 до 1500 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1000 до 1500 лв.

Ние сме „Алианс Принт“, една от най-големите и успешно развиващи се печатници в България. Инвестициите в съвременни технологии и машини ни позволяват да предлагаме висококачествени полиграфически изделия и затворен цикъл на производство, от печат до различни довършителни операции

Във връзка с преструктуриране и разрастване на работата в производствена дирекция търсим Оператор на тристранен книговезки нож

Отговорности

Основни задължения и отговорности:
- Настройка на машината и ножовете в зависимост от характеристиките за всяка поръчка;
- Управлява процеса на обрязване като следи за качеството на процеса и недопускането на брак;
- Поддържане на машината в изправно състояние и извършва профилактика на машината съгласно одобрен график;
- Изпълнява производствената програма качествено и в срок;

Изисквания и необходими умения

От Вас очакваме:
- Средно-техническо образование - с предимство са специалности в областта на
полиграфията;
- Опит в производство с работа на машина;
- Техническо мислене и технически познания. Желание за обучение;
- Сръчност, бързина и точност. Внимание към детайлите;
- Умение за работа в екип

Ние Ви предлагаме

Ние предлагаме:
- Работа в компания с наложено име и отлични позиции в своя бранш;
- Специфично обучение за работа със съвременна полиграфическа машина;
- Възможност за развитие;
- Работа на смени;
- Актуализиране на възнаграждението след периода на обучение;
- Безсрочен трудов договор съгласно Кодекса на труда.

В случай, че проявявате интерес към нашето предложение, имате желание за работа и сериозни дългосрочни отношения, ще очакваме Вашата актуална Автобиография.

Всички документи ще бъдат разглеждани строго конфиденциално по смисъла на ЗЗЛД и съгласно Общия регламент за защита на данни (GDPR).

Печатницата се намира в индустриалната зона на Гара Искър, жк. Дружба 1, ул. Илия Бешков 3А.
Careerdays.bg