Juan Luis Ferrer Martinez
Отговорник за F&B (Храна и напитки)
Дрезден , Германия
От 3000 до 4000 лв.

Дрезден , Германия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

Нашата фирма се ангажира да търси кандидати, които се интересуват от работа в Германия и Обединеното кралство. Имаме сътрудничество с големи немски компании (Строителство-Здраве-Хотелиерство). Нашата цел е да изберем подходящите хора за позициите, които предлагаме на нашата страница.

Отговорности

СПА-хотел от 4 звезди, разположен в близост до Котбус и Дрезден (Бранденбург, Германия), търси отговорник за F & B (Храна и напитки) и банкети.
Това е ръководна позиция.

Изисквания и необходими умения

Задължително е да има доказан професионален опит като отговорен за F & B и / или банкети и много високо ниво на немски от C1.

Ние Ви предлагаме

Заплатата се договаря индивидуално според опита и стойността на кандидата.
Компанията е отговорна за намирането на евтини начални жилища и помага да се намери окончателно жилище.