Персонал за кино комплекс
София

София длъжност на пълно работно време

От 2004 година насам Изи Консулт се ползва с доверие като партньор на фирми и кандидати в различни сфери по отношение на решения в областта на подбор на персонал и временна заетост. Индивидуалният подход към нуждите на всеки наш клиент значително увеличава експертизата и портфолиото на Изи Консулт през годините. През последните години нашият екип се разрастна в цяла България с офисите ни в София, Пловдив, Варна и Бургас.

Отговорности

"Изи Консулт" е най-голямата българска компания за подбор и управление на персонал с над 10-годишна история.
За наш клиент – верига кино салони, набираме служители за гр. София.
Станете част от младия и динамичен екип на компанията!

Основните задължения ще включват:
Приветливо посрещане и изпращане на клиентите в киното и поддържане на хигиената в кино салоните;
Консултиране на клиентите за предлаганите филми и продажба на билети;
Продажба на храни и напитки;
Поддържане на търговски вид и чистота на работното място;
Приемане на стоки и аранжиране на витрини и др.;

Изисквания и необходими умения

Предишен опит не е задължителен!
Mотивация за работа с клиенти;
Отговорност към работния процес;
Умения за работа в екип;
Енергичност и добри кумуникативни умения;

Ние Ви предлагаме

Добро стартово възнаграждение и утвърдена система за израстване в организацията, което включва и повишаване на възнаграждението;
Работа на трудов договор с пълни осигуровки;
Работа на смени (8ч. работен ден);
Специално предвидени фирмени обучения;
Много добра и приятелска атмосфера за работа с позитивен и млад екип;
Удобна локация и близки спирки на градски транспорт;
Ваучери за такси;
Договорени отстъпки за хранителни заведения в търговските центрове;
Осигурена консумация на пуканки и напитки от щанда на киното;

Ако искаш да стартираш веднага, не се колебай да кандидатстваш, като ни изпратиш актуална автобиография.

Всички кандидатури ще бъдат разгледани конфиденциално. Поради големия брой кандидатури, които получаваме, ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.
Работата на Easy Consult по подбор на персонал се основава на удостоверение № 2339/ 30.08.2017 за извършване на посредническа дейност по информиране и наемане на работа, валидно до 30.08.2018 г.