Програмист PLC
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме фирма, която се занимава с автоматизация на индустриални процеси. Оперираме от 2016 г и работим в страната и чужбина.

Отговорности

За разширяване на екипа си, търсим млади нови служители, които да са преди всичко мотивирани.
Идеалните кандидати са студенти последна година инженерни специалности или скоро завършили.
Може и без трудов опит.

Изисквания и необходими умения

Това което е важно за нас, е опит с програмиране. Опит с програмиране на контролери е допълнително предимство, но може и без. Готовност да се пътува в страната и чужбина. Добри комуникационни способности, добър характер и умение за работа в екип.

Ние Ви предлагаме

Работа в малък екип, с къси комуникационни линии и плоска йерархия. Предлагаме гъвкавост и възможност за личностно и професионално развитие. Атрактивна и гъвкава политика на заплащане.

Моля изпратете автобиография и мотивационно писмо.