SOLO Capital Ltd.
под 5 заети служителя Кандидатстване
Сътрудник Външнотърговски отдел на химически продукти за гр. Стара Загора
Стара Загора

Стара Загора длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент е търговска компания за ,продажба на химически продукти , която търси:

Сътрудник Външнотърговски отдел на химически продукти

Изисквания:
- Висше образование: техническа или икономическа специалност;
- Опит на подобна позиция: минимум 1 г.;

- Отлични компютърни умения в MS Office и Internet;
- Отлично владеене писмено и говоримо на немски език;
- Опит в работа в търговски отдел в интернет търговията;
- Опит в областта на нефтохимическата индустрия - предимство;
- Висше образование с химически профил - предимство;
- Комуникативност;
- Умение за работа в екип;
- Умение за работа с клиенти;
- Шофьорска книжка- предимство;

Фирмата предлага:
- много добро заплащане;
- дългосрочни трудови отношения;
- работа в екип от професионалисти;
- кариерно развитие;

Лиценз 2589, от 03.08.2018г.