Сервизен техник
София

София длъжност на пълно работно време

ЗИТ Интернешънал EООД е компания в областта на електрониката. Дейността на организацията е производство и търговия на фискални касови апарати за българския и чуждестранни пазари.

Отговорности

Компанията търси да назначи сервизен техник за централният офис в гр. София.

- Ремонт и поддръжка на фискални устройства;
- Осигуряване на телефонна техническа поддръжка на клиентите, за да се идентифицират
проблемите и за осигуряването на адекватни решения;
- Обучение на клиентите относно начина на използване на устройствата;
- Идентифициране и управление на количеството резервни части, необходими за ремонт на
устройствата;
- Подготвяне на мострени устройства за демонстрации и търговски изложения;
- Посещение на съществуващите клиенти при необходимост;
- Ръководене на ревизии в сервиза.

Изисквания и необходими умения

Кандидатът трябва да отговаря на следните изисквания:

- Бакалавърска / магистърска степен в Технически университет;
- Минимум 2 години опит в технически услуги;
- Боравене със специализирано електронно оборудване:
- Схеми, блокови схеми, алгоритъм на работа, спецификация на електронно изделие;
- Познания по хардуер – касови апарати, фискални принтери, компютри /предимство/;
- Познания на софтуерни продукти;
- Работа с интернет и водене на електронна кореспонденция;
- Диагностика и ремонт на фискални устройства;
- Работа с документация;
- Разчитане на ел. схеми;
- Висока комуникативност;
- Коректност и отговорност
- Техническо образование в областта на електрониката.
- Способност за взимане на решения и определяне на приоритети;
- Ясно изразена способност за решаване на проблеми;
- Добри комуникативни умения, устно и писмено;
- Английски език - писмено и говоримо /предимство/;
- Валидна шофьорска книжка;
- Самоорганизираност и мотивираност, отговорност, ориентираност към резултати и
своевременно решаване на проблемите;
- Силни аналитични умения;

Ние Ви предлагаме

- Пълен работен ден от 09:00 до 18:00, пет дневна работна седмица;
- Трудов договор;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Добра работна атмосфера.
- Атрактивно заплащане
Virtual Career Days