Шофьор на товарен автомобил - международен
Барселона, Испания
Над 5000 лв.

Барселона, Испания длъжност на пълно работно време Над 5000 лв.

За нас

БГЕ EООД (група LOGIVIT)
ФИРМА ЗА МЕЖДУНАРОДЕН ТРАНСПОРТ С ПОВЕЧЕ ОТ 45 ГОДИШЕН ОПИТ В ЕВРОПА И 10 ГОДИШЕН ОПИТ В БЪЛГАРИЯ

Отговорности

ШОФЬОР С КАТЕГОРИЯ C+E
ЗА РАБОТА В ЕС

ИЗИСКВАНИЯ:
Професионализъм и активност.
Работа с хенгери.
Познаване и работа с СМР документи.
Ползване на GPS и навигация.

Изисквания и необходими умения

Опазване на товара.
Безопасно и икономично шофиране.
Попълване на ЧМР документи.
Коректност и колегиалност.
Висок професионализъм и активност.

Ние Ви предлагаме

Незабавно назначаване на постоянен трудов договор.
Възнаграждение до 5.000 лева/месечно, с гарантиран минимум от 3.910 лева/месечно.
Осигуряване на 1.000 лева/месечно.
Покриване на пътни разходи 320 лева (от България до базата в Испания и обратно)
Нов автопарк от хенгери EURO6, марки Ивеко, РЕНО, ДАФ и Мерцедес.
Работен график 15 седмици работа и 5 седмици почивка.
БОНУС за икономично шофиране.
БОНУС при изработени всеки 9 месеца във фирмата.
Коректност при смените.
Собствена база в Испания, снабдена с паркоместа за лични автомобили, баня и тоалетна, перална и сушилня.