OMS Prü fservice GmbH
Специалист по провеждане на инвентаризации
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

Отговорности

Ние търсим попълнения за нашия екип в Германия!

Вашите задачи:

> Наблюдаване и ръководство при провеждането на отделни части от инвентаризации
> Съвместна работа с български служители

Изисквания и необходими умения

> Добри познания по немски език – писмено и говоримо
> Шофьорска книжка категория 3 или В
> Добри организационни умения
> Отлични аналитични и комуникативни умения, способен да работи в екип
> Готовност за извънредна работа

Ако имате въпроси, ние сме на Ваше разположение: +49-171-1758981 (също и на български език).

Ако се интересувате от тази позиция, изпратете Вашата автобиография със снимка чрез бутона "Кандидатстване".

Ние Ви предлагаме

> Обстойно обучение и въвеждане в работата
> Най-модерни съоръжения за провеждане на инвентаризации
> Добро заплащане, съобразено с извършената работа
> Безплатен транспорт и настаняване в Германия, осигурено от работодателя