Top Skills Recruitment Ltd.
Специалист връзки с клиенти - различни езици
София

София длъжност на пълно работно време

Ако търсиш кариера, а не просто работа, си дошъл на правилното място.

Имаш възможността да се присъединиш към международна компания с разнообразни проекти.

Отговорности

• Ежедневна комуникация с клиенти по телефон, имейл или чат
• Разрешаване на казуси и въпроси, свързани с услугите използвани от клиентите
• Поддържане на устойчиви взаимоотношения с клиентите, с цел удовлетвореност

"Удоволствието от работата води до съвършенство в нея."

Аристотел

Изисквания и необходими умения

• Владеене на португалски, испански, италиански, немски, френски или холандски език на високо ниво
• Английски език на работно ниво
• Компютърна грамотност
• Мотивация и желание за работа в динамична среда
• Професионално отношение и отговорност

Ние Ви предлагаме

• Възнаграждение конкурентно на пазара
• Гъвкав работен график или стандартни смени, в зависимост от проекта
• Фирмени обучения и богат социален пакет
• Модерен офис с комуникативна локация

Лиценз за подбор на персонал за България, издаден от Министерството на труда: № 2399 / 15.11.2017.
Лиценз за администриране и защита на личните данни, издаден от Комисията за защита на личните данни: № 432025 / 23.10.2017.
Careerdays.bg