Търговски представител базиран в гр. Бургас
Бургас
От 500 до 1000 лв.

Бургас длъжност на пълно работно време От 500 до 1000 лв.

“ДИ енд ВИ консулт” ООД е с предмет на дейност извършване на лабораторни анализи с цел установяване безопасността и качеството на храните. Като собственик на една от най- големите и съвременни лаборатории на Балканския полуостров - „АЛИМЕНТИ“ край с.Царацово, ние залагаме изключително много на нашите служители.

Отговорности

Във връзка с увеличаване обема на дейност, компанията предлага работа за динамична и отговорна личност, на позиция "Търговски представител" базиран в гр. Бургас.

- Преговори с потенциални клиенти на лабораторията в района на гр. Бургас и област Бургас, като заведения, хотели, предприятия от хранително-вкусовата и парфюмерийна промишленост, търговски бази, стокови тържища, магазини за хранителни продукти и др;
- Подготвяне на индивидуални оферти съгласувани с ръководството на лабораторията;
- Оформяне на документация свързана с договорни взаимоотношения;
- Запазване на добрия имидж на фирмата

Изисквания и необходими умения

ИЗИСКВАНИЯ КЪМ КАНДИДАТИТЕ:

- Висше образование - бакалавър;
- Опит в областта на хранителните технологии и с контакти в тази сфера в региона;
- Компютърна грамотност – MS Office, Internet;
- Умения за водене на търговски преговори, лоялност, отговорност, комуникативност, аналитично мислене, тактичност, организираност.
- Шофьорска книжка кат. В.

Ние Ви предлагаме

- Възможност за професионално развитие;
- Работа в просперираща компания;
- Служебен автомобил;
- Служебен телефон;
- Стимулиращо възнаграждение;
- Допълнителни бонуси обвързани с постигнатите резултати;