Търговски представител за отдел Автосервизи
Софийска област, София
От 1500 до 2000 лв.

Софийска област, София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Поради разрастването на дейността на фирмата търсим амбициозен и ведър търговски представител/ дистрибутор който да се присъедини към нашия екип.
Основно ще се занимава със сектор Автосервизи. Дистрибуция и директни продажби на крайни клиенти.

Отговорности

Описание на работата:
- Търсене на нови клиенти
- Обслужване на стари клиенти
- Директни продажби
- Директен контакт с крайни клиенти
- Презентиране и демонстриране на продуктите
- Договаряне на сделки
- Доставки и зареждани

Изисквания и необходими умения

Задължителни изисквания към кандидата:
- Шофьорска ! Активен шофьор.
- Опит в директни продажби (би се считало за предимство)
- Опит Като търговски представител (би се считало за предимство)

Необходими документи за кандидатстване:
- Автобиография и снимка
- Препоръка от предишен работодател (ако е налична)

Ние Ви предлагаме

Ние ви предлагаме:
- Много добро месечно възнаграждение + Процент от оборота
- Интересна и динамична работа в екип
- Работно време от понеделник до петък от 9:00 до 17:00
- Начално обучение след започване на работа
- Възможност за кариерно развитие
Careerdays.bg