Джи Пи Груп АД
над 300 служителя Кандидатстване
Tехнически ръководител, пътно строителство
София

София длъжност на пълно работно време

Джи Пи Груп една от водещите строителни компании в България с обществено значими проекти в областта на инфраструктурното, жилищното и промишлено строителство.
Във връзка със стартиране на нови обекти в страната обявяваме свободна работна позиция за:

Технически ръководител, пътно строителство и пътни съоръжения

Отговорности

Отговорности и задължения:

- Организиране и ръководене на дейността на поверения обект;
- Контрол относно качеството на изпълняваните СМР;
- Приемане на извършени СМР от подизпълнители;
- Отговорност за спазването на поставените в графика срокове;
- изготвяне на ежеседмични отчети и доклади;
- Подаване на своевременни заявки за доставка на необходими материали;
- Провеждане на инструктажи по ТБТ;
- Спазване на процедурите съгласно интегрираната система за управление, внедрена в компанията;

Изисквания и необходими умения

Основни изисквания:

- Висше или средно техническо образование, специалност “Пътно строителство“ или "ССС";
- Опит на сходна позиция - минимум 2 години;
- Добри организационни и ръководни умения;
- Възможност за чести комадировки и посещения на обекти в рамките на страната;
- Добри компютърни умения - работа с MS Office, AutoCad, MS Project, Internet
- Шофьорска книжка кат. Б, активен шофьор.

Ние Ви предлагаме

Джи Пи Груп АД Ви предлага:

- Трудов договор с 6-мес.изпитателен срок;
- Коректност в заплащането и осигуряването;
- Работа в млад и динамичен екип;
- Участие в ключови за страната проекти;
- Възможност за развитие;
- Допълнително здравно застраховане и фирмени обучения;
Careerdays.bg