Апойнт Партнърс
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Тийм лидер
Плевен

Тийм лидер

Плевен длъжност на пълно работно време

Нашият клиент е един от лидерите в сектора на събиране на вземания за Европа. Основната им цел е да бъдат сред лидерите на пазарите, в които оперират, както и да продължават да развиват и инвестират в човешкия си капитал. Те вярват, че зад успеха им стоят на първо място техните мотивирани служители.
Във връзка с разрастването на Кол-центъра им в гр. Плевен, търсят амбициозен, креативен и отговорен служител, който да заеме позицията Тийм лидер.

Ако виждате успеха и професионалното си развитие в нашата компания, ако за Вас доброто управление се корени в новите идеи, екипната работа и лоялното отношение, очакваме подробна автобиография и актуална снимка.

Гарантирана конфиденциалност на всички кандидатури по смисъла на ЗЗЛД. Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю.

A-point Partners притежава лиценз от Националната Агенция по Заетостта с № 2493 от 29.03.2018г.

Отговорности

- Организира и управлява работния процес в поверения му отдел;
- Прилага разработените фирмени стратегии и процедури в областта на събирането на вземания и дава предложение за нови;
- Пряко участва в подбора и обучението на служителите;
- Извършва количествена и качествена оценка на работата на поверените му служители;
- Изготвя отчети, свързани с представянето на отдела.

Изисквания и необходими умения

- Висше образование;
- Опит на ръководна позиция във финансова сфера;
- Отлична компютърна грамотност (MS Office);
- Умения за водене на преговори;
- Умения за управление на екип и разрешаване на конфликти;
- Висока самодисциплина и умения за планиране;
- Аналитични умения;
- Активен шофьор, възможност за пътувания в страната.

Ние Ви предлагаме

- Трудов договор и мотивиращо възнаграждение;
- Бонусна схема, обвързана с постигнатите резултати;
- Отличен социален пакет;
- Комуникативно работно място;
- Интересна и динамична работа в приятна работна среда;
- Едномесечно обучение в централен офис – гр. София с поети всички разходи по престоя от компанията;
- Възможности за повишаване на квалификацията;
- Предизвикателна дейност, изискваща инициативност.