Водач на мотокар (Staplerfahrer)
други в чужбина

други в чужбина длъжност на пълно работно време

TABEL Group е общонационална компания за обслужване на персонал с няколко места в Германия за повече от 25 години. Ние предлагаме на компаниите иновативни решения и служители атрактивни, ориентирани към бъдещето и справедливи условия на труд в областите на управление на място и други.
За първокласния продукт на TABEL Group - Process Services - ние осъществяваме големи проекти. В тези аутсорсинг проекти ние поемаме части от производството, части от логистиката или дори цели производствени и логистични области. Заедно с нашите клиенти формулираме целта за сътрудничество и оптимизация, определяме интерфейсите и след това извършваме работата на наша отговорност.

Отговорности

Товарене и разтоварване на подемно-транспортните средства
Приемане на стоки
Съхраняване и складиране на стоката

Изисквания и необходими умения

валиден лиценз за мотокари
Независим метод на работа
готовност за работа на смени
комуникативен немски от ниво А2, B1

Ние Ви предлагаме

Tрудов договор при немски работодател (работа на пълен работен ден)
Удържане на данъчни и социални осигуровки от немският работодател
Настаняване и адресна регистрация.
Възможност за дългосрочно сътрудничество и по- нататъчно развитие
Careerdays.bg