Краси - Нур ЕООД
под 5 заети служителя Кандидатстване
Заварчик
други в чужбина, Белгия
От 3000 до 4000 лв.

Заварчик

други в чужбина, Белгия длъжност на пълно работно време От 3000 до 4000 лв.

JibJobs е агенция за подбор на персонал, притежаваща удостоверение за извършване на дейност, като предприятие, което е осигурява временна работа под № 172/12.10.2016г. Агенцията свързва европейския пазар с работници от целия свят. Сферата на предлаганите позиции са предимно в строителния, производствения и технологичния сектор.

Отговорности

Подходящият кандидат трябва да има богат опит в работата с Inox.

Изисквания и необходими умения

• Умения в TIG заваряване/MIG заваряване
• Способност да чете 2D/3D планове
• Позитивно отношение
• Мотивация и желание за развитие
• Способност да общува на английски език (минимум разговорно ниво)

Ние Ви предлагаме

• Добра работна атмосфера в развиваща се компания
• Пълно работно време от понеделник до петък
• Атрактивно заплащане
• Социално осигуряване спрямо белгийското законодателство
• Пълно съдействие от наша страна при установяването Ви в Белгия