APK RECRUITMENT BULGARIA LTD
между 5 и 10 служителя Кандидатстване
Здравен асистент за Англия
други в чужбина, Великобритания
От 2000 до 3000 лв.

други в чужбина, Великобритания длъжност на пълно работно време От 2000 до 3000 лв.

Търсите сигурност и подкрепа в дългосрочен план – Ние ви каним да се присъедините към нашия отбор!

Ние знаем какво е да си сам в чужда държава и да няма към кого да се обърнеш, защото минахме по този път. Знаем че всяко начало е трудно, затова сме тук. Нашата компания е създадена от българи със седалище в Лондон, като всеки един от нас е минал по трънливия път на трудното начало. Водени от мотото че невъзможни неща няма, ние сме тук, за да ти подадем ръка. Ако си решил да работиш в Англия, поеми протегнатата ти ръка и нека продължим заедно.

В момента търсим Здравни асистенти за работа в старчески домове в Северна Англия. Медицинското образование не е задължително, но е предимство.

Отговорности

Храненето и приема на течности.
Грижа за личната хигиена и комфорт.
Грижа за движението на пациента – самостоятелно или с помощни средства.

Изисквания и необходими умения

Условията, на които трябва да отговаряш:

1. Да вярваш че невъзможни неща няма.

2. Да си търпелив, усмихнат и лъчезарен.

3. Да имаш завършено средно образование.

4. Да имаш чисто свидетелство за съдимост.

5. Да имаш добро ниво но английски език.

6. Да имаш намерение да работиш в Англия поне една година.

Ние Ви предлагаме

Какво ти предлагаме:

1. Ние поемаме разходите по твоето обучение и издаването на необходимите сертификати, които ти дават право на законна работа във Великобритания.

2. Съдействие за настаняване в близост до работното място.

3. Съдействие за издаване на национален осигурителен номер.

4. Съдействие за откриване на банкова сметка в английска банка.

5. Английски трудов договор със стартово заплащане от 8.21 паунда на час и гарантирано увеличение на заплатата на всеки 3 месеца.

6. Гарантирани 36 часа работна седмица, възможност за извънреден труд.

7. Социално и здравно осигуряване.

8. Допълнително пенсионно осигуряване.

9. 28 дни платен годишен отпуск.

10. Застраховка.

Нали невъзможни неща няма, тогава изпрати твоето CV на български език и ние ще се свържем с теб за насрочване на онлайн интервю.
Careerdays.bg