Специалист офталмолог за Германия
други в чужбина, Германия

други в чужбина, Германия длъжност на пълно работно време

Описание на позицията

Нашият клиент е утвърдена и модерно оборудвана очна клиника, която принадлежи към клиниките с най-много операции на година в Баден Вюртемберг. Клиниката се намира в постоянен процес на разрастване и увеличава броя на филиалите и специалистите си, поради тази причина се търсят лекари-специалисти. Намира се в атрактивна местност в близост до Щутгарт и предлага с това висок стандарт на живот и развлечения в свободното време.
За този клиент търсим

Специалист-офталмолог

който/която би искал/а да живее и работи в Германия.

Изисквания:

•Завършено висше образование по медицина
•Придобита специалност по очни болести
•Познания по немски език на ниво Б2
•Готовност за преместване в Германия

Нашият клиент Ви предлага:

•Шанс да направите кариера в сферата на очните болести в Германия
•Атрактивни работни места в красива околна местност
•Отлични условия на заплащане над нивото в клиниките
•По желание, възможност за самостоятелно ръководене на лекарска практика
•Работа в професионална обстановка с най-модерна техника

Вашите предимства:

•Нашите услуги са напълно безплатни за кандидати
•Консултираме Ви в подбора на най-подходящото за Вас работно място от нашите предложения
•Подкрепяме Ви при уреждането на всички формалности, необходими за започване на работа в Германия (Получаване на Approbation, признаване на специалността и т.н.)
•Помагаме Ви по време на целия процес на кандидатстване за работа и в процеса на адаптиране на новото работно място в Германия
•Помагаме Ви в търсенето на жилище

Бихме се радвали да получим Вашата автобиография. Можете да я изпратите чрез бутона "Кандидатстване".
При въпроси можете да се обръщате към нас на тел. номер: +359 2 4372413