Банков служител с/без опит
София

София длъжност на пълно работно време

Ние сме Изи Консулт - агенция за подбор на професионални кадри, специализирана в управлението и развитието на човешки ресурси.

Отговорности

За наш клиент – един от лидерите на банковия пазар, с повече от 27 години успешен растеж, търсим Банкови консултанти с/без опит.

Изисквания и необходими умения

Успешният кандидат за нас:
- Притежава опит в банкова институция
- Учи или е завършил средно специално или висше икономическо образование;
- E финансово и бизнес ориентиран;
- Има опит в работата с каса и/или с валути;
- Притежава добра компютърна грамотност;
- Е комуникативен и е с усет към продажбите и клиентите.

Ние Ви предлагаме

Компанията предлага:
- Да получиш професионално обучение и възможност за кариерно развитие;
- Да предлагаш и представяш успешно банковите продукти и услуги на клиентите;
- Да обслужваш текущи сметки, депозити и влогове на юридически и физически лица;
- Да се учиш в бизнес среда и да усвоиш бизнес културата, която ще ти бъде полезна занапред;