Green Deli Cafe
50 - 300 служителя Apply
Кухненски работник (опит не е задължителен)
Sofia
full-time
Between 1000 and 1500 bgn

Sofia full-time Between 1000 and 1500 bgn

About us

"Green Deli Cafe" е бързо разрастваща се верига кулинарни кафенета с 9 локации в София. Първото ни заведение отворя врати през 2012 г. и в момента при нас работят над 130 човека.
Ние сме кулинарни кафенета с богат асортимент от храни и напитки повечето, от които са авторски рецепти. Приготвямe само неща, които ние самите харесваме и се стремим да сме в крак със световните тенденции и с желанията на хората за по-здравословно хранене. Предлагаме на клиентите си единствено прясна продукция, направена от натурални и истински продукти, без използване на полуфабрикати, оцветители, консерванти и други добавки. Заведенията ни са с дневна насоченост и са на самообслужване.

Responsibilities

Имаме свободна позиция за „Кулинарен работник” в обект на верига заведения „Green”Deli Cafe, до метростанция Сердика, бул.Ал.Стамболийски 31. Позицията е подходяща и за хора с опит в кулинарията, а ако нямате такъв, ние ще предоставим пълно обучение.

Requirements and necessary skills

Основни отговорности:

• Изготвя кулинарната продукция, като спазва стриктно рецептите, грамажите и технологичните карти на ястията;
• Подготвя продукти и заготовки, които са необходими в процеса на работа;
• Етикетира продуктите и заготовките, с които работи и ежедневно проверява срока им на годност;

Изисквания:

• Организираност и устойчивост
• Сръчност и усет към кулинарията
• Внимание към детайла, постоянство и усърдие
• Спазване на стандартите на Green Deli Cafe
• Желание за работа в екип

We offer

Нашето предложение:

• Работно време: 5-дневна работна седмица, 8-часов работен ден, от 07.00ч -16.00ч
• Мотивиращо заплащане и стратова заплата 900лв + процент
• Професионален тренинг и обучение. Вие получавате заплата по време на обучението си
• Приятелската атмосфера, уважение и коректно отношение
• Отлични условия на труд - комфортна и безопасна работна среда
• Възможност за изкачване в йерархията на структурата на фирмата
• Възможност за преквалифициране в рамките на компанията
• Програма за лоялоност за всички наши служители, включваща допълнителни придобивки и бонуси