Джи Ай Груп ЕООД
Консултант бързи кредити
София
От 1500 до 2000 лв.

София длъжност на пълно работно време От 1500 до 2000 лв.

Gi Group e водеща международна компания, предлагаща решения за развитие на пазара на труда. В световен мащаб групата работи в областта на временната и постоянна заетост, подбор на персонал и редица други консултантски дейности за управление на човешките ресурси. Gi Group има близо 2500 служители в 40 държави, на територията на четири континента - Европа, Азия, Африка и Америка.

Отговорности

За нашия клиент - една от най-бързо развиващите се небанкови финансови институции за бързи кредити в страната търсим мотивирана и отговорна личност за позицията:

Изисквания:

- Висше или средно образование;
- Минимум 2 години опит в продажбите на кредити в небанкови финансови институции;
- Опит в управлението на екип;
- Високо ниво на комуникационни и организационни умения;
- Възможност за идентифициране на конфликти и вземане на бързи решения;
- Аналитично мислене, умение за откриване на нови възможности;
- Отговорна и лоялна личност.

Изисквания и необходими умения

- Извършва директни продажби на финансовите продукти на компанията; следи за своевременното извършване на събиранията;
- Създава дългосрочни взаимоотношения с клиентите;
- Следи за обслужването на предоставяните продукти;
- Управлява поверения му офис на компанията;
- Планира, организира и осъществява контрол върху продажбите на офиса;
- Подпомага, насочва и мотивира служителите си;
- Участва активно в развитието на бизнеса в региона.

Ние Ви предлагаме

- Работа в динамична среда;
- Възможност за кариерно израстване;
- Мотивиращо възнаграждение и бонусна схема.